Sutarties pratęsimas pažymėtas smagia švente

2022.01.26

Krepšinio klubo „Neptūnas“ rėmėjų gretose dar viena graži pratęsta draugystė su įmonių grupe „Lavango Engineering LT“.
„Kadangi „Lavango“ įsikūrusi Klaipėdoje, o mūsų darbuotojai yra Klaipėdos „Neptūno“ sirgaliai, matome savo paramos prasmę tiek pačiam krepšinio klubui, tiek visam pajūrio regionui“, – sakė vienos iš grupės įmonių „Lavango Engineering LT“ vadovas Jevgenij Sakovskij.
Sutarties pratęsimo proga „Lavango“ savo ceche suorganizavo nuostabią, veiksmo pripildytą šventę tiek „Neptūno“ atstovams, tiek savo darbuotojams.
„Kolegos vos išgirdę žinią, jog ir vėl tęsiame draugystę su „Neptūnu“, pareiškė, jog iš tiesų norėtų „sumesti krepšinį“ su mūsų krašto geriausiais. Apie tai pasijuokėme „Neptūno“ krepšinio klubo vadovams ir žinote ką – jie sutiko: praėjusį penktadienį į mūsų gamyklos teritoriją „Klaipėdos LEZ“ atvyko „Neptūno“ krepšinio komandos krepšininkai. Turbūt iki šiol nesame taip džiaugęsi, jog savo gamybos ceche, kol dar turime kiek laisvesnį plotą, galėjome įrengti krepšinio aikštelę. Čia su krepšininkais varžėmės tritaškių bei karavano (kitaip dar žinomas, kaip „amerikankė“) rungtyse. Nekomentuosiu, kokiu santykiu sužaidėme – pasimatavome jėgas ir supratome, kad tobulėti turime kur“, – juokėsi jis.
Krepšininkai atkeliavo ne tuščiomis – geriausiai pasirodę rungtyje buvo gausiai apdovanoti.
„Lavango“ kolektyvas svečių laukė pasiruošęs. Bendrovės darbuotojai krepšininkams padovanojo savo rankomis pagamintą sėkmę nešantį simbolį – nerūdijančio plieno keturlapį dobilą, kuris vainikavo sutarties pasirašymą. Renginio metu svečiams buvo aprodytos bendrovės patalpos bei papasakota apie įmonės veiklą. 
„Tikimės, kad klubas augs ir stiprės. Esame suinteresuoti, kad komandoje žaistų jauni, perspektyvūs žaidėjai, o visi klaipėdiečiai kartu galėtų džiaugtis būsimomis pergalėmis“, – linki sėkmės įrenginius maisto pramonės įmonėms visame pasaulyje gaminančios „Lavango Engineering LT“ atstovas.
Krepšinio aikštelė „Lavango Engineering LT“ ceche jau išmontuota. Prisiminimui pasiliko tik išpieštos jos linijos. „Kas žino, gal „Neptūnas“ čia sugrįš dar vienam žaidimui. Gal tuomet jau būsime stipresni. Visgi, didžiausias mūsų ir krepšininkų abipusis laimėjimas šioje situacijoje yra ne tas. Man net sunku išreikšti, kiek entuziazmo šis susirungimas aikštelėje įkvėpė „Lavango“ darbuotojams. Nuo šiol esame dar didesni mūsų „Neptūno“ sirgaliai“ – sako J. Sakovskij.
„Džiaugiamės pratęsta partneryste su tokia stipria Klaipėdos įmone, kuri savo veiklą vykdo visame pasaulyje. Ši įmonė yra socialiai atsakinga ir jai rūpi krepšinis, jaunieji krepšininkai bei krepšininkės. Tikimės, kad draugystė tęsis dar ilgus metus“, – džiaugėsi „Neptūno“ direktorius Sigitas Ambrazevičius.