Šventinėse sekmadienio rungtynėse daugybė dovanų ir pramogų

2018.04.21

Jau šį sekmadienį Klaipėdos „Neptūnas“ savo tvirtovėje, „Švyturio“ arenoje, susikaus su Vilniaus „Lietuvos rytu“, o žiūrovams visų rungtynių metu netrūks pramogų.
Rungtynes pristato „Šalna“ – didžiausia specializuota buitinės ir pramoninės šaldymo technikos ir oro kondicionavimo įrangos elektroninė parduotuvė Lietuvoje. Ilgosios pertraukos metu vyks specialus žaidimas, kurio dar nesate matę krepšinio aikštelėje, o jo nugalėtojui atiteks puikus prizas – automobilinis šaldytuvas.
Mažuosius komandos gerbėjus pasitiks „Linksmojo lagamino“ animatoriai, kurie yra paruošę daugybę žaidimų ir kitų pramogų.

Ne ką mažiau šioms rungtynėms ruošiasi ir Lietuvos krepšinio lyga, kuriai ši diena ypatinga. Lygiai prieš dvidešimt penkerius metus balandžio 22 d. Šarūno Marčiulionio pastangomis įkurta Lietuvos krepšinio asociacija. Šia gražia proga yra ruošiamas specialus pasirodymas bei bus išdalintos specialios šventinės dovanos.
Šventinių rungtynių metu taip pat bus pristatyti naujieji „Neptūno“ sirgalių marškinėliai, tad arenoje susirinkę gerbėjai turės galimybę pirmieji išvysti bei įsigyti šiuos marškinėlius.
„Sukurti visiškai naujo dizaino sirgalių marškinėlius idėja kilo tik pradėjus darbuotis, – pasakojo komandos direktorius Vilius Sukonas. – Komandai verčiant naują istorijos lapą, norime pasiūlyti atsinaujinti ir mūsų fanams.”
Tokių pramogų praleisti tiesiog neįmanoma, todėl visi susimatome arenoje jau rytoj 17.00 val. Bilietus galite įsigyti paspaudę ČIA.