„Technorama“ parduotuvių tinklas tapo „Neptūno“ rėmėju

2019.09.02

Artėjant naujajam krepšinio sezonui „Neptūno“ klubo rėmėjų gretas papildė naujas žaidėjas – parduotuvių tinklas „Technorama“.
„Technorama“ vardas gerai žinomas komandos gerbėjams, nes šio tinklo parduotuvės veikia Vakarų Lietuvos regione, o taip pat – elektroninėje erdvėje. Daugiau nei 100 įvairių sričių specialistų subūrusi „Technoramos“ komanda prekiauja buitine technika, elektronika, kompiuterine ir išmaniųjų namų įranga bei elektriniu transportu.
„Technoramą“ kūrė aktyvūs, sportiški ir krepšinį mylintys žmonės, todėl mūsų kolektyvo narius galite pamatyti kiekvienose „Neptūno“ rungtynėse, aistringai palaikančius mūsų komandą, – pasakojo „Technorama“ vadovas Mindaugas Skalandžiūnas. – Būtent nuostabūs „Neptūno“ gerbėjai, kuriais žavisi visa Lietuva ir kurių pavydi kiti LKL klubai, tapo svarbiausiu argumentu priimant sprendimą tapti „Neptūno“ rėmėjais.
Mes esame panašūs! Užsukęs į „Švyturio“ areną iškart pasijunti „Neptūno“ šeimos dalimi, lygiai taip pat ir mes „Technoramoje“ stengiamės palaikyti ypač artimą ryšį su savo pirkėjais. Toks požiūris į gyvenimą padeda siekti pergalių!“
„Labai džiaugiamės, kad mūsų partnerių gretas papildė „Technorama“. Tai labai šiuolaikiška ir į priekį žvelgianti įmonė, todėl tikimės, kad kartu savo sirgaliams pasiūlysime dar įdomesnių projektų ir dar labiau juos įtrauksime į „Neptūno“ gyvenimą“. – apie naujuosius partnerius kalbėjo „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas.
„Neptūno“ ir „Technoramos“ draugystė pradžiugins ir klubo gerbėjus. Nuo šiol „Technoramoje“ bus galima įsigyti klubo atributikos: elektroninėje prekybos platformoje www.technorama.lt ir Klaipėdos „Akropolyje“ įsikūrusioje „Technorama“ parduotuvėje pradeda veikti teminės „Neptūno“ zonos.
„Akropolyje“ ypač laukiami „Neptūno“ abonementų turėtojai, mat interaktyviojoje „Technoramos“ erdvėje „Viskas skaniai kavai“ jie galės pasivaišinti gėrimais su 15 proc. nuolaida. Be to, visų sezono rungtynių metu žiūrovai galės varžytis dėl „Technoramos“ įsteigtų prizų, o pasibaigus krepšinio batalijoms – pasinaudoti tik „Neptūno“ fanams skirtais specialiais pasiūlymai.