Tomas Rinkevičius: „Dvikova su dzūkais – savotiška repeticija prieš ketvirtfinalį“

2018.05.03

Šiandien nuo 19 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ kils į paskutinį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliariojo čempionato mūšį. Nors klaipėdiečiams šios rungtynės turnyro lentelės atžvilgiu nieko nelemia, tačiau įveikti šį sezoną nemalonumų pridariusius dzūkus komandai būtų smagus reguliaraus sezono užbaigimas.
Nors šį „Betsafe-LKL“ čempionatą klaipėdiečiai tris kartus užtikrintai nugalėjo dzūkus – 2017 metų spalio 22 dieną Klaipėdoje rezultatu 98:58, 2017 metų lapkričio 12 dieną Alytuje rezultatu 96:76 ir 2018 metų vasario 10 dieną Alytuje – 81:63, tačiau per SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą klaipėdiečiams teko susitaikyti su pralaimėjimu – 77:85.
Kad ir kaip pasibaigtų šio vakaro rungtynės, „Neptūnas“ (24 pergalės, 11 pralaimėjimų) „Betsafe-LKL“ reguliariajame čempionate išliks trečias, o dzūkai (10 pergalių, 26 pralaimėjimai) iš devintosios pozicijos jau nebepakils. Tai alytiškiams bet kokiu atveju bus paskutinės šio „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono rungtynės.
„Neptūnas“ tęs kovas dėl „Betsafe-LKL“ medalių atkrintamosiose rungtynėse. Neptūniečių ketvirtfinalio varžovai bus Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (14 pergalių, 21 pralaimėjimas, 6 vieta).
Pirmosios ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynės vyks gegužės 11 dieną (penktadienį) 18.50 val. „Švyturio“ arenoje.
„Mums dvikova su dzūkais nėra itin reikšminga, rungtynės nieko nelemia, tačiau, žinoma, norime laimėti ir prieš atkrintamąsiais dvikovas įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. Pamename, kad dzūkai mus įveikė SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyre, norime atsirevanšuoti. Suprantame, kad tai visai kitokios svarbos rungtynės, tačiau eisime, kausimės ir bandysime iškovoti pergalę.“ – šių rungtynių išvakarėse kalbėjo „Neptūno“ trenerių štabo narys Tomas Rinkevičius.
Jis neslėpė, kad ši dvikova bus ir tam tikra repeticija prieš atkrintamąsiais rungtynes.
„Keli žaidėjai gydosi mikrotraumas, tad nėra būtinybės mesti jų į ugnį ir rizikuoti jų sveikata. Geriau pasitaupyti ketvirtfinaliui. Mintyse jau yra ketvirtfinalis su „Pieno žvaigždėmis“. Vyksta darbas ir pasiruošimas ketvirtfinaliui“, – neslėpė T. Rinkevičius.
Šio vakaro rungtynės bus skirtos artėjančiai mamos dienai, tad visus kviečiame atvykti su savo mylimomis mamytėmis.
Bilietus į šias rungtynes platina Bilietai.LT. Juos galite įsigyti paspaudę ČIA