Tvarkaraštis

Šiaulių „Šiauliai“
2022-12-06 18:30
Betsafe-LKL
I RATAS
Šiaulių arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-12-12 18:50
Betsafe-LKL
II RATAS
Švyturio arena
Kėdainių „Nevėžis–Optibet“
Jonavos „CBet“
2022-12-19 18:50
Betsafe-LKL
Jonavos sporto arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-12-21 19:00
Betsafe-LKL
II RATAS
Švyturio arena
Prienų „Labas GAS“
Kauno „Žalgiris“
2023-01-08 17:20
Betsafe-LKL
Žalgirio arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“
2023-01-14 17:00
Betsafe-LKL
Panevėžio universali sporto arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2023-01-28 17:20
Betsafe-LKL
Švyturio arena
Vilniaus „Rytas“
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
2023-02-05 19:30
Betsafe-LKL
Pieno žvaigždžių arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2023-02-13 18:50
Betsafe-LKL
Švyturio arena
Utenos „Uniclub Casino - Juventus“
Alytaus „Wolves“
2023-02-15 18:50
Betsafe-LKL
Alytaus sporto ir rekreacijos centras
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2023-03-06 18:50
Betsafe-LKL
Švyturio arena
Šiaulių „Šiauliai“
Gargždų „Gargždai“
2023-03-13 18:00
Betsafe-LKL
Palangos arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2023-03-19 17:00
Betsafe-LKL
Švyturio arena
Kauno „Žalgiris“
Klaipėdos „Neptūnas”
2023-03-26 17:00
Betsafe-LKL
Švyturio arena
Jonavos „CBet“
Klaipėdos „Neptūnas”
2023-04-03 19:00
Betsafe-LKL
Švyturio arena
Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“
Klaipėdos „Neptūnas”
2023-04-10 19:00
Betsafe-LKL
Švyturio arena
Vilniaus „Rytas“
Šiaulių „Šiauliai“
2023-04-15 17:00
Betsafe-LKL
Šiaulių arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2023-04-18 19:00
Betsafe-LKL
Švyturio arena
Kėdainių „Nevėžis–Optibet“
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
2023-04-22 17:00
Betsafe-LKL
Pieno žvaigždžių arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Prienų „Labas GAS“
2023-04-25 18:30
Betsafe-LKL
Prienų sporto arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2023-04-29 17:00
Betsafe-LKL
Švyturio arena
Gargždų „Gargždai“
Utenos „Uniclub Casino - Juventus“
2023-05-02 18:30
Betsafe-LKL
Utenos daugiafunkcis sporto centras
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2023-05-07 17:00
Betsafe-LKL
Švyturio arena
Alytaus „Wolves“
Panevėžio „7Bet-Lietkabelis“
2022-11-26 17:20
Betsafe-LKL
Panevėžio universali sporto arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Kėdainių „Nevėžis–Optibet“
2022-11-21 18:50
Betsafe-LKL
Kėdainių arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-11-05 17:20
Betsafe-LKL
I RATAS
100:80 Švyturio arena
Alytaus „Wolves“
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-10-31 18:50
Betsafe-LKL
I RATAS
77:93 Švyturio arena
Jonavos „CBet“
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-10-24 18:50
Betsafe-LKL
1 RATAS
94:69 Švyturio arena
Gargždų „Gargždai“
Prienų „Labas GAS“
2022-10-17 18:30
Betsafe-LKL
I RATAS
92:99 Prienų sporto arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Utenos „Uniclub Casino - Juventus“
2022-10-08 17:20
Betsafe-LKL
Utenos daugiafunkcis sporto centras
Klaipėdos „Neptūnas”
Utenos „Uniclub Casino - Juventus“
2022-10-08 17:00
Betsafe-LKL
I RATAS
95:77 Utenos daugiafunkcis sporto centras
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-10-03 19:00
Betsafe-LKL
I RATAS
Švyturio arena
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-10-03 19:00
Betsafe-LKL
I RATAS
91:92 Švyturio arena
Pasvalio „Pieno žvaigždės“
Vilniaus „Rytas“
2022-09-29 18:50
Betsafe-LKL
Jeep arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Vilniaus „Rytas“
2022-09-29 18:30
Betsafe-LKL
I RATAS
93:67 Jeep arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-09-26 18:50
Betsafe-LKL
Švyturio arena
Kauno „Žalgiris“
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-09-26 18:30
Betsafe-LKL
I RATAS
71:79 Švyturio arena
Kauno „Žalgiris“
Telšių „Telšiai“
2022-12-03 16:00
7bet-NKL
Grupių etapas
Telšių sporto arena, Birutės 7
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
Šilutės „Šilutė“
2022-12-08 18:00
7bet-NKL
Grupių etapas
Šilutės Vydūno gimnazija, Atgimimo alėja 3
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
2022-12-10 16:00
7bet-NKL
Grupių etapas
BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Mažeikių „M Basket“
Vilkaviškio „Perlas“
2022-12-15 18:00
7bet-NKL
Grupių etapas
Vilkaviškio sporto ir pramogų centras, Vienybės g. 63A
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
2022-12-17 16:00
7bet-NKL
Grupių etapas
BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Joniškio „Delikatesas“
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
2022-12-01 18:00
7bet-NKL
Grupių etapas
BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Kretingos „Kretinga-VR Servisas“
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
2022-11-26 16:00
7bet-NKL
Grupių etapas
75:80 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Palangos „Kuršiai“
Kauno r. „Atletas“
2022-11-24 18:00
7bet-NKL
Grupių etapas
88:54 Kauno r. Garliavos SC, Vasario 16 g. 8
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
2022-11-19 16:00
7bet-NKL
Grupių etapas
73:69 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Vilniaus „Rytas-2“
Vilniaus „Rytas-2“
2022-11-17 19:00
7bet-NKL
Grupių etapas
79:90 Active Vilnius Žemynos Sporto Salė, Žemynos g. 14
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
Vilniaus „Stekas“
2022-11-12 17:00
7bet-NKL
Grupių etapas
83:71 Active Vilnius Žemynos Sporto Salė, Žemynos g. 14
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
2022-11-08 18:00
7bet-NKL
Grupių etapas
48:84 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“
Šakių „Vytis-VDU“
2022-11-05 16:00
7bet-NKL
Grupių etapas
97:71 Šakių sporto centras, V. Kudirkos g. 64, Šakiai
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
2022-11-03 18:00
7bet-NKL
Grupių etapas
67:77 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Kauno „Žalgiris-2“
Mažeikių „M Basket“
2022-10-29 16:00
7bet-NKL
Grupių etapas
88:77 Ventos progimnazijos sporto salė
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
2022-10-27 18:00
7bet-NKL
Grupių etapas
68:84 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Šilutės „Šilutė“
Joniškio „Delikatesas“
2022-10-22 16:00
7bet-NKL
Grupių etapas
69:67 Saulės pagrindinės mokyklos sporto salė
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
2022-10-20 18:00
7bet-NKL
Grupių etapas
66:73 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Vilkaviškio „Perlas“
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
2022-10-15 16:00
7bet-NKL
Grupių etapas
67:91 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Telšių „Telšiai“
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
2022-10-13 18:00
7bet-NKL
Grupių etapas
59:92 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Kretingos „Kretinga-VR Servisas“
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
2022-10-08 16:00
7bet-NKL
Grupių etapas
81:86 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Kauno r. „Atletas“
Palangos „Kuršiai“
2022-10-06 18:30
7bet-NKL
Grupių etapas
87:56 Palangos arena, Sporto g. 3, Palanga
„Neptūnas-Akvaservis” komanda
Rygos Stradina Universitate
2022-12-10 14:00
Baltijos lyga
Grupės etapas
Grostonas street 6B, Riga
„Neptūnas” moterų komanda
„Neptūnas” moterų komanda
2022-12-20 18:00
Baltijos lyga
Grupės etapas
BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Vilniaus „Kibirkštis“
Kauno „Aistės-LSMU“
2022-12-28 14:00
Baltijos lyga
Grupės etapas
LSMU sporto centras, Tilžės g. 18, Kaunas
„Neptūnas” moterų komanda
„Neptūnas” moterų komanda
2022-11-15 18:00
Baltijos lyga
Grupės etapas
72:56 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
„Neptūnas” moterų komanda
2022-11-12 13:00
Baltijos lyga
Grupės etapas
91:51 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Rygos BJBS
Liepojos „SBK Liepaja/LSSS“
2022-11-09 18:30
Baltijos lyga
Grupės etapas
55:90 Brivibas street 39, Liepaja
„Neptūnas” moterų komanda
Šiaulių „Šiauliai-Vilmers“
2022-11-05 15:00
Baltijos lyga
Grupės etapas
79:84 Saulės sporto rūmai, Pramonės g. 13, Šiauliai
„Neptūnas” moterų komanda
„Neptūnas” moterų komanda
2022-10-25 18:00
Baltijos lyga
Grupės etapas
86:59 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Daugavpils universitate
„Neptūnas” moterų komanda
2022-10-19 18:00
Baltijos lyga
Grupės etapas
81:52 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Rygos TTT
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-10-15 12:00
Baltijos lyga
Grupių etapas
136:51 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Talino „Audentes“
„Neptūnas” moterų komanda
2022-10-14 14:00
Baltijos lyga
Grupių etapas
97:57 BĮ Klaipėdos sporto bazių valdymo centras
Talino „TalTech“
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-11-30 19:00
Citadele-KMT
Grupės etapas
99:86 Švyturio arena
Utenos „Uniclub Casino - Juventus“
Prienų „Labas GAS“
2022-11-24 18:00
Citadele-KMT
Grupės etapas
72:105 Prienų sporto arena
Klaipėdos „Neptūnas”
Alytaus „Wolves“
2022-11-17 18:30
Citadele-KMT
Grupės etapas
84:90 Alytaus sporto ir rekreacijos centras
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-11-03 19:00
Citadele-KMT
Grupės etapas
110:89 Švyturio arena
Prienų „Labas GAS“
Utenos „Uniclub Casino - Juventus“
2022-10-27 18:00
Citadele-KMT
Grupės etapas
95:86 Utenos daugiafunkcis sporto centras
Klaipėdos „Neptūnas”
Klaipėdos „Neptūnas”
2022-10-20 19:00
Citadele-KMT
Grupių etapas
85:81 Švyturio arena
Alytaus „Wolves“