Užsimezgė nauja „Neptūno“ draugystė su „Ladies Circle Lietuva“

2021.06.03

Nekantraujame pasidalinti džiugiomis naujienomis! Krepšinio klubas „Neptūnas“ pradėjo bendradarbiauti su „Ladies Circle“ (LC) organizacija Lietuvoje, kurioje moterys renka lėšas ir vykdo projektus, padedančius keisti žmonių gyvenimus į šviesiąją pusę. Kilniu tikslu suvienyta organizacija kitais metais švęs jau 20 – ies metų sukaktį ir neplanuoja sustoti!

Pasaulinė moterų organizacija „Ladies Circle International“ – tai nepolitinė ir nereliginė organizacija, vienijanti veiklias įvairių profesijų moteris, kurios buriasi bendrai socialinei, švietėjiškai draugystei. „Ladies Circle“ yra tarptautinė organizacija vienijanti jaunas moteris nuo 18 iki 45 metų amžiaus ir šiuo metu apjungia 13000 moterų iš 43 šalių. „Draugiškumas ir paslaugumas“ – toks organizacijos šūkis, apimantis visą klubo veiklą. „Ladies Circle International“ nuo pat 1936 m. tapo socialinės pagalbos organizacija, o Lietuvoje istorija prasidėjo 2002 metais.
Moterys skiria savo laiką, įsipareigojimus, renka lėšas įvairiems projektams visame pasaulyje. Tarptautiniame lygmenyje, 1-2 metams pasirenkamas vienas projektas, kuriam skiriamas dėmesys tarptautiniu mastu ir parama visose šalyse yra organizuojama bendrai. Lėšų ieškoma per fizinius ar juridinius asmenis, organizuojama kultūrinė ar švietėjiška veikla, rengiama kasmetinė Kalėdinė paramos mugė, kurioje prekiaujama klubo narių pagamintais rankdarbiais.
„Ladies Circle Lietuva“ nuo 2019 m. birželio 1 dienos vykdo socialinį projektą „Parama daugiavaikėms šeimoms, netekusioms vieno maitintojo“. Projekto tikslas – padėti tvarkingoms, ne asocialioms daugiavaikėms šeimoms, kuriose vienas iš maitintojų tapo neįgalus/nedarbingas arba mirė. LC klubo užduotis išsiaiškinti tokių šeimų poreikius ir savo veikla padėti palengvinti jiems jų kasdienybę. Daugiau informacijos apie įvykdytus projektus rasite čia.
„Ladies Circle Lietuva“ prezidentė Filomena Matuzevičiūtė-Lūžienė džiaugiasi ir nekantrauja pradėti bendradarbiavimą su „Neptūno“ krepšinio klubu.
„Aš pati gyvenu Klaipėdoje ir jau keletą metų mintyse gvildenau idėją susisiekti su „Neptūno“ krepšinio klubu ir pradėti bendradarbiauti, bet vis nepavykdavo rasti tinkamo momento užmegzti pokalbį, o dabar susisiekus su „Neptūno“ komunikacijos atstovais išgirdome labai teigiamai nusiteikusius ir pasiruošusius padėti žmones. Krepšinis yra labai mylima sporto šaka ir krepšininkai yra populiarūs, turintys daug sirgalių, kurie svajoja gauti parašą ar nusifotografuoti su savo mėgstamiausiomis kylančiomis žvaigždėmis krepšinio pasaulyje“, – apie norą bendradarbiauti su mėlynai baltais kalbėjo LC prezidentė.
„Viena draugė manęs užklausė, gal aš žinau, kaip susisiekti su „Neptūno“ klubo komanda, kaip gauti krepšininkų parašus, nes visos rungtynės yra žiūrimos, atributika nupirkta ir tai tik dar kartą parodo, kokia puiki idėja bendradarbiauti su klubu, kuris tikrai turi daug atsidavusių fanų, kurie laukia galimybės laimėti atributikos susijusios su jų mylima komanda“, – prisiminimais dalinosi F. Matuzevičiūtė-Lūžienė.
„Pradėjus dėstyti savo planus ir tikslus, sulaukėme atsakymo: „Mes taip pat turime idėjų, kuriomis norėtume pasidalinti ir plėtoti jūsų veiklą bei pritraukti daugiau žmonių.“ Tuomet supratome, kad pataikėme ten, kur ir reikėjo pačiu tinkamiausiu laiku“, – džiaugėsi bendradarbiavimu su „Neptūno“ krepšinio klubu LC prezidentė.
Kviečiame sekti „Neptūno“ „Facebook“ ir „Instagram“ socialiniuose tinkluose naujienas bei prisidėti prie bendrų projektų įgyvendinimo, su gerumu ir šiluma trykštančia organizacija „Ladies Circle Lietuva“.