„Vakarų laivų gamykla“ išlieka generaline „Neptūno“ rėmėja

2018.08.20

Beveik dešimtmetį sėkmingai bendradarbiavę Klaipėdos „Neptūnas“ ir „Vakarų laivų gamyklos“ įmonių grupė kartu darbuosis ir naujajame sezone. Įmonių grupė jau 9-ą sezoną išlieka generaline klubo rėmėja.
„Išlaikytą generalinį rėmėją laikome labai svarbiu šios vasaros darbu. – pasiektu rezultatu džiaugėsi „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas. – Stengsimės ateinantį sezoną rėmėjui sukurti kuo didesnę pridėtinę vertę, taip pat jau turime sugalvoję labai įdomių projektų, kuriuos planuojame įvykdyti kartu.“
AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė yra didžiausio Estijos koncerno BLRT Grupp dalis. Šiuo metu AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė vienija 20 skirtingos specializacijos įmonių. Pagrindinės bei strateginės veiklos kryptys yra: laivų statyba, laivų remontas, stambiagabaričių metalo konstrukcijų ir sudėtingų įrenginių, skirtų naftos, dujų bei atsinaujinančios energetikos rinkai gamyba, jūrų krovinių krova ir sandėliavimo paslaugos. Šiuo metų įmonių grupėje dirba beveik 2000 darbuotojų.
„Prisijungdami prie Klaipėdos miesto ambicingos lyderystės, didžiuojamės galėdami prisidėti prie mūsų miesto krepšinio komandos sėkmės istorijos kūrimo. Savo kovingu žaidimu ir pergalėmis „Neptūno“ krepšininkai garsina Klaipėdos vardą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų“, – teigė AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupės generalinis direktorius Arnoldas Šileika.