Vilkaviškyje dramatiška „Neptūno-Akvaservis“ nesėkmė

2023.01.17

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ išvykoje rezultatu 72:73 (22:16, 17:17, 13:19, 20:21) nusileido Vilkaviškio „Perlui“.

Rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ pelnydamas 6 taškus be atsako, bet įpusėjus kėliniu šeimininkai išlygino rezultatą. Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečiai vedami Mato Repšio ir Kristupo Keinio susigrąžino 6 taškų persvara 22:16.

Antrajame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo dažnai klysti, o tuo pasinaudojęs „Perlas“ spurtavo 0-9 ir įgijo 3 taškų pranašumą. Vėliau klaipėdiečiai greitu puolimu išsiveržė į priekį, o likus žaisti 3 minutės persvara padidino iki 8 taškų. Į ilgąją pertrauka klaipėdiečiai išėjo turėdami 6 taškų persvara 39:33.

Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet įpusėjus kėliniui po Modesto Žaunieriūno tritaškio „Perlo“ deficitas sumažėjo iki 2 taškų. Klaipėdiečiams buvo pavykę padidinti pranašumą iki 5 taškų, bet šeimininkai iki kėlinio pabaigos rezultatą išlygino 52:52.

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ greitai įgijo 6 taškų persvara. Likus žaisti minutę klaipėdiečiai dar turėjo 6 taškų pranašumą, bet Rokas Stankevičius pataikė tritaškį. Savo atakoje klaipėdiečiai suklydo ir likus žaisti 10 sekundžių „Perlo“ komanda stojo mesti tris baudų metimus iš kurių du pataikė ir skirtumas tarp komandų tapo 1 taškas. Likus žaisti 5 sekundes Gediminas Leščiauskas realizavo 1 baudos metimą ir lemiamoje atakoje „Perlas“ įmetė viena baudos metimą, bet paskutinę sekundę Klaidas Metrikis pataisė netikslų metimą ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 72:73.

Šiame susitikime dėl traumų „Neptūno-Akvaservis“ gretose nerungtyniavo Rytis Šakaitis.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys (11 atk. kam.) 20, Arnas Knystautas 18, Gediminas Leščiauskas 10.

„Perlas“: Modestas Žaunieriūnas 20, Klaidas Metrikis 12, Mantvydas Žukauskas ir Rokas Stankevičius po – 11.