Visiems įsigijusiems „Neptūno“ abonementą – ypatingos partnerių nuolaidos

2018.09.12

Likus mažiau nei savaitei iki Klaipėdos „Neptūno“ abonementų prekybos pabaigos – džiugi žinia visiems komandos sirgaliams. Kartu su abonementu jie gaus ir įvairias partnerių nuolaidas, kurios galios viso sezono metu. Visą partnerių sąrašą ir suteikiamas nuolaidas galite rasti čia.
„Labai džiaugiamės, kad „Neptūno“ sirgaliai aktyviai perka abonementus, todėl pagalvojome, kad atsidėkodami už ištikimybę norime jiems suteikti ne tik galimybę pamatyti savo mylimą komandą, bet ir gauti papildomos vertės“, – apie partnerių nuolaidas pasakojo klubo direktorius Vilius Sukonas.
Sirgaliai gali rinktis iš keturių abonementų variantų. Sezono abonementų kainos prasideda nuo 108 eurų. Visi 2017/2018 metų sezono abonementų turėtojai abonementą naujam sezonui gali įsigyti su 10 proc. nuolaida. Be to, nepamiršti ir daugiau abonementų vienu kartu perkantys sirgaliai – keturis sezono abonementus galima įsigyti už trijų abonementų kainą.
Abonementai galios į visas uostamiesčio klubo rungtynes Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Šį sezoną klubas kausis LKL ir FIBA Čempionų lygoje. Papildomus abonementus galima įsigyti iki rugsėjo 16 d. Popieriniai abonementai į plastikines korteles bus keičiami nuo rugsėjo 20 d. „Švyturio“ arenoje esančioje „Tiketos“ kasoje. Pirmąsias naujojo sezono rungtynes Klaipėdos „Neptūnas“ žais namuose, „Švyturio“ arenoje, rugsėjo 23 d.
2018/2019 metų sezono abonementus platina „Tiketa“. Abonementus galima įsigyti „Tiketos“ kasoje Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, kitose bendrovės kasose, internetu www.tiketa.lt arba naudojantis „Tiketos“ mobiliąja programėle. Nuo šio sezono „Tiketa“ platins ir bilietus į visas Klaipėdos „Neptūno“ namų rungtynes.