Vytautas Šulskis prieš išvyką į Prienus: „Norime vėl pajusti pergalės skonį“

2018.04.27

Šiandien Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkų laukia priešpaskutinės Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliariojo čempionato rungtynės. Trečiąją turnyro lentelės vietą jau užsitikrinę neptūniečiai (23 pergalės, 11 pralaimėjimų) šįkart Prienuose kausis su paskutinėje vietoje esančiu ir iš dugno pakilti trokštančiu ambicinguoju Prienų-Birštono „Vytautu“.
Šiandien rungtynes iš Prienų tiesiogiai nuo 17.20 val. transliuos BTV televizija.
„Vytautas“ (8 pergalės, 25 pralaimėjimai) nuo devintoje vietoje esančios Alytaus „Dzūkijos“ (10 pergalių, 24 pralaimėjimai) atsilieka dvejomis pergalėmis, tačiau dar žais trejas „Betsafe-LKL“ reguliariojo čempionato rungtynes, tad teorinių šansų aplenkti alytiškius dar turi.
„Suprantame, kad „Vytautui“ tai bus itin svarbios rungtynės. Jie kovoja dėl išlikimo lygoje, tad tikėtina, kad jie kausis iš paskutiniųjų. Jiems juk žūtbūt reikia pergalių. Pastaruoju metu, kai jie rungtyniauja be LiAngelo ir LaMello Ballų (amerikiečiai paskelbė, kad išvyksta iš Lietuvos nebaigę sezono. Autor. past.) yra labiau užsivedę, darnesni, geriau ginasi ir yra pavojingi kiekvienai komandai“, – situaciją komentavo pats anksčiau Prienų komandos garbę gynęs neptūnietis Vytautas Šulskis.
Jis paskutinėje „Neptūno“ ir „Vytauto“ dvikovoje, kurią neptūniečiai kovo 10 dieną Klaipėdoje laimėjo rezultatu 73:65, buvo rezultatyviausias uostamiesčio ekipos gretose – į „Vytauto“ krepšį įkratė 16 taškų.
„Vytauto“ pagrindinis ginklas – taiklūs tritaškiai. Jie namuose išties gali pataikyti. Nors mes jau esame užsitikrinę trečiąją LKL reguliariojo čempionato vietą, tačiau tikiu, kad motyvacijos netrūks. Turime rimtai nusiteikti šiai kovai ir privalome gerinti savo žaidimą prieš atkrintamąsias rungtynes. Mums reikia vėl pajusti pergalės skonį, kad įgautume daugiau pasitikėjimo savo jėgomis“, – sakė V. Šulskis.
„Neptūnas“ šį sezoną „Vytautą“ įveikė visus kartus – Prienuose – 94:78 ir Klaipėdoje – 104:83 bei 73:65.
„Vytautas yra paskutinėje LKL turnyro lentelės vietoje, tačiau tai neatspindi tikrojo jų pajėgumo. Tai išties pavojinga komanda“, – pabrėžė V. Šulskis.
Jis praėjusį trečiadienį Kėdainiuose vykusioje „Neptūno“ ir „Nevėžio“ dvikovoje nerungtyniavo, kadangi dalyvavo savo vaikelio gimdyme.
„Gimė 52 cm ūgio ir 3 kg 300 g sūnus Tauras. Esu labai laimingas. Tikiu, kad šis džiaugsmas suteiks man papildomų jėgų bei motyvacijos siekti dar didesnių tikslų ir sporte“, – šypsodamasis sakė V. Šulskis.
Paskutines „Betsafe-LKL“ reguliariojo čempionato rungtynes „Neptūnas“ žais gegužės 3 dieną (ketvirtadienį) 19 val. „Švyturio“ arenoje. Bilietus į šias rungtynes platina Bilietai.LT. Juos galite įsigyti paspaudę ČIA